ANALITYK DANYCH

W BRANŻY TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe na kierunkach matematyka, informatyka, ekonometria lub pokrewnych
  • samodzielność, dbałość o szczegóły, umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku analityka danych lub pokrewnych
  • wysokie umiejętności pracy z: MS Excel, SQL, narzędziami BI (mile widziana znajomość IBM Cognos)
  • znajomość metod analiz danych
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie bieżących analiz wspierających decyzje operacyjne
  • przekrojowa analiza danych, stawianie hipotez, analiza danych pod kątem postawionych hipotez
  • opracowywanie wniosków i rekomendacji
  • analiza procesów i ich optymalizacja
  • prezentowanie wyników i rekomendacji

Rozpocznij z nami nową podróż, DONE! wskaże Ci kierunek!

Zyskujesz od DONE!

Na początek

Umowa o pracę
lub B2B
Kompleksowy
onboarding
Samodzielne stanowisko
pełne wyzwań
Welcome Box
Prezent Powitalny

Rozwijaj się

Pakiet
szkoleń
Jasna Ścieżka
Kariery
Udział w innowacyjnych
projektach
Konkurencyjne
wynagrodzenie

Poczuj się dobrze

Wsparcie
psychologa
Liczne
benefity