OPIEKUN KLIENTA TSL

W BRANŻY TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ

Wymagania:
  • masz doświadczenie w sprzedaży, call center lub obsłudze
    klienta
  • znasz język angielski przynajmniej na poziomie B2
  • lubisz rozmawiać z ludźmi, a łatwość
    w nawiązywaniu kontaktów to Twoja mocna strona
  • jesteś osobą kreatywną i lubisz wyzwania
Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami
    zapewnianie wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsługi klienta
  • możliwość pełnego skupienia tylko na swoich zadaniach
    — pozostałymi tematami zajmą się koledzy z innych działów
    m. in. z Marketingu, Księgowości, Customer Care czy Działu Prawnego

Rozpocznij z nami nową podróż, DONE! wskaże Ci kierunek!

Zyskujesz od DONE!

Na początek

Klasyka -
Umowa o pracę
Kompleksowy
onboarding
Akademia
Spedytora
Welcome Box
Prezent Powitalny

Rozwijaj się

Pakiet
szkoleń
Jasna Ścieżka
Kariery
Udział
w projektach
konkurencyjne
wynagrodzenie

Poczuj się dobrze

Zgrany
team
Liczne
benefity