Zobacz, jak rozwija się nasza kadra

Sprawdź ich osiągnięcia krok po kroku

Piotr

Freight Forwarding Manager


W DONE! nauczyłem się jak pracować z ludźmi, tak współpracownikami, jak i klientami. Nauczyłem się, że można tutaj osiągać ambitne cele oraz, że żadne wyzwanie nie jest dla nas poza zasięgiem – wszystko jest tylko kwestią odwagi i systematycznej pracy. Zaczynałem od stanowiska spedytora. Na przestrzeni kilku lat zyskałem wiele umiejętności, wiedzę na temat obszarów, o których wcześniej wiedziałem niewiele oraz zaufanie osób, z którymi współpracuję - stałem się menedżerem. 

Po objęciu nowego stanowiska przejąłem odpowiedzialność za większą grupę osób oraz zyskałem większy wpływ na kierunek rozwoju firmy. Awans jest furtką do nowych wyzwań, doświadczeń, pozwala wpływać w większym stopniu na rozkwit całej organizacji. Wyższe stanowisko to bardziej ambitne cele i bardzo duży krok do przodu w rozwoju własnej kariery.

Praca w naszej firmie daje mi wielką satysfakcję, dzięki której codziennie chce mi się wstawać i przychodzić do biura, dostarcza mi także codziennie nowe wyzwania, które pozwalają mi się spełniać i zdobywać doświadczenia.


Przebieg kariery

1

International Forwarder

2

 Team leader

3

 Freight Forwarding Manager

?


powrót

Aktualne ogłoszenia

Obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji

nasze słowa potwierdzają