ANALITYK BIZNESOWY IT / UX DESIGNER

W BRANŻY TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ

WAŻNE BYŚ JUŻ MIAŁ:
  • kreatywne podejście do pracy
  • doświadczenie w obszarze zbierania wymagań, tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i systemowych
  • rozumienie i wiedzę na temat cyklu tworzenia oprogramowania
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i pracy zespołowej
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji
  • doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi
  • wiedzę na temat przygotowywania interaktywnych i statycznych makiet
  • znajomość programów do tworzenia prototypów (Sketch, inVision)
  • doświadczenie w pracy w projektach zwinnych
  • umiejętność samodzielnej pracy i organizacji czasu
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku UX Designer
Twoje zadania:
  • identyfikowanie i analizę wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • opracowywanie scenariuszy i przepływów, prototypowanie
  • tworzenie przejrzystych przepływów procesów
  • projektowanie architektury informacji, interakcji oraz interfejsów aplikacji webowych
  • wsparcie grafików i deweloperów na każdym etapie realizacji projektu
  • wizualizacja i dokumentowanie zawartości i funkcjonalności UI
  • przeprowadzanie testów użyteczności, optymalizowanie istniejących aplikacji

Rozpocznij z nami nową podróż, DONE! wskaże Ci kierunek!

Zyskujesz od DONE!

Na początek

Klasyka -
umowa o pracę
Kompleksowy
onboarding
Pracę w zespołach
Scrum w metodyce Agile
Welcome Box
Prezent Powitalny

Rozwijaj się

Pakiet
szkoleń
Jasna Ścieżka
Kariery
Udział w innowacyjnych
projektach informatycznych
Konkurencyjne
wynagrodzenie oraz
indywidualny system
motywacyjny

Poczuj się dobrze

Zgrany
team