Aktualne ogłoszenia

Wybierz coś dla siebie

.NET DEVELOPER

zobacz ofertę

ANALITYK BIZNESOWY IT / UX DESIGNER

zobacz ofertę

ANGULAR DEVELOPER

zobacz ofertę

LIDER ZESPOŁU FTL

zobacz ofertę

OPIEKUN KLIENTA TSL

zobacz ofertę

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

zobacz ofertę

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nic straconego! Zostaw swoje CV

Nie znalazłeś oferty dla siebie, ale uważasz,
że posiadasz „to coś”, co świetnie dopełni nasz zespół?

Wykreuj z nami Twoje miejsce pracy w DONE!

lub wypełnij formularz.
Możesz również skontaktować się bezpośrednio z naszym działem HR.

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Twoje zapytanie zostało wysłane.

* wybierz jedną, preferowaną formę kontaktu
dołącz cv
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z poniższymi klauzulami. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.
Administratorem danych jest DONE Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ulicy Batorego 35, 34-120 Andrychów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

CHCESZ WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ

O NASZYM PROCESIE REKRUTACYJNYM?

Ile czasu powinienem zarezerwować na rozmowę kwalifikacyjną?

Ciężko określić dokładny czas trwania rozmowy kwalifikacyjnej, ale jeśli nic niespodziewanego/nieoczekiwanego się nie wydarzy powinno wystarczyć nam pół godzinki. Możesz być spokojny, szanujemy(cenimy?) Twój czas i rozmowa rozpocznie się o godzinie zgodnej z wcześniejszymi ustaleniami.

Kto bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej?

W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz w rozmowie kwalifikacyjnej udział bierze HR Manager – Agnieszka oraz może to być jeden z Managerów Spedycji, lub innego działu, w którym chcesz pracować.

O co nie będę pytany na rozmowie kwalifikacyjnej?

Szanujemy Twoją prywatność, więc nie będziemy nachalnie wypytywać o Twoje sprawy rodzinne. Masz Narzeczoną, Męża, Dzieci? Świetnie! Jeśli chcesz o tym wspomnieć nie mamy nic przeciwko jednak z naszej strony dajemy Ci pewność, że nie będziesz czuł się jak podczas przesłuchania. :)

Co powinienem zabrać ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną?

Na rozmowę kwalifikacyjną zabierz ze sobą dyplom/świadectwo potwierdzający Twoje kompetencje oraz dotychczasowe świadectwa pracy, referencje.

Jak wygląda dalsza część procesu rekrutacyjnego po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ inaczej postępujemy w przypadku Spedytorów, inaczej zaś w sytuacji, kiedy zatrudniamy na pozostałe stanowiska.

Czy mogę mieć wpływ na wynik rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze przed jej odbyciem?

Myślisz, że to żart? Absolutnie nie! Skoro zaprosiliśmy Cię na rozmowę oznacza to, że Twoja osoba nas zainteresowała, aby jeszcze bardziej podnieść swoje notowania zachęcamy do przygotowania się do spotkania. Uwierz nam, że my także przygotowujemy się przed rozmową z Tobą. Jeśli przed wysłaniem CV nie (czytałeś/pytałeś/interesowałeś się) o naszej firmie to przed spotkaniem jest najlepszy moment na uzupełnienie tej wiedzy. J

Jak długiego okresu zatrudnienia mogę się spodziewać?

Tak naprawdę zależy to wyłącznie od Ciebie. Nie poszukujemy pracowników do realizacji wyłącznie jednego projektu, ale do długotrwałej współpracy. Jesteśmy firmą, w której nie musisz obawiać się o swoją przyszłość. Jeśli nie poradzisz sobie na jednym stanowisku spróbujemy znaleźć dla Ciebie inne. ;)

nasze słowa potwierdzają