Rekrutacja

Jak wygląda proces rekrutacji?

WYŚLIJ
DO NAS CV
POROZMAWIAJMY
TELEFONICZNIE
SPOTKAJ SIĘ
Z MANAGEREM
ZESPOŁU I OSOBĄ
Z DZIAŁU HR 
DZIEŃ PRÓBNY
W DONE
PODPISZMY
UMOWĘ

Benefity

Pracując w Done otrzymujesz

 
PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
 
UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
 
KARTA MULTISPORT
 
REFUNDACJA OKULARÓW
 
OWOCOWE WTORKI
 
PREZENT POWITALNY

CHCESZ WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ

O NASZYM PROCESIE REKRUTACYJNYM?

Ile czasu powinienem zarezerwować na rozmowę kwalifikacyjną?

Ciężko określić dokładny czas trwania rozmowy kwalifikacyjnej, ale jeśli nic niespodziewanego/nieoczekiwanego się nie wydarzy, powinno wystarczyć nam pół godzinki. Możesz być spokojny/a, szanujemy Twój czas i rozmowa rozpocznie się o godzinie zgodnej z wcześniejszymi ustaleniami.

Kto bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej?

W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz w rozmowie kwalifikacyjnej, udział bierze pracownik działu HR  oraz Manager działu, w którym chcesz pracować.

O co nie będę pytany/a na rozmowie kwalifikacyjnej?

Szanujemy Twoją prywatność, więc nie będziemy nachalnie wypytywać o Twoje sprawy rodzinne. Masz Narzeczoną, Męża, Dzieci? Świetnie! Jeśli chcesz o tym wspomnieć, nie mamy nic przeciwko, jednak z naszej strony dajemy Ci pewność, że nie będziesz czuł/a się jak podczas przesłuchania. :)

Jak wygląda dalsza część procesu rekrutacyjnego po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ inaczej postępujemy w przypadku Spedytorów, inaczej zaś w sytuacji, kiedy zatrudniamy na pozostałe stanowiska. Bardzo często drugim krokiem po spotkaniu kwalifikacyjnym są dni lub godziny próbne, gdzie możesz zobaczyć, jak wygląda praca na danym stanowisku.

Czy mogę mieć wpływ na wynik rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze przed jej odbyciem?

Myślisz, że to żart? Absolutnie nie! Skoro zaprosiliśmy Cię na rozmowę, oznacza to, że Twoja osoba nas zainteresowała, aby jeszcze bardziej podnieść swoje notowania, zachęcamy do przygotowania się do spotkania. Uwierz nam, że my także przygotowujemy się przed rozmową z Tobą. Jeśli przed wysłaniem CV nie czytałeś/aś o naszej firmie to przed spotkaniem jest najlepszy moment na uzupełnienie tej wiedzy.

Jak długiego okresu zatrudnienia mogę się spodziewać?

Tak naprawdę zależy to wyłącznie od Ciebie. Nie poszukujemy pracowników do realizacji wyłącznie jednego projektu, ale do długotrwałej współpracy. Jesteśmy firmą, w której nie musisz obawiać się o swoją przyszłość. Jeśli nie poradzisz sobie na jednym stanowisku, spróbujemy znaleźć dla Ciebie inne. ;)

nasze słowa potwierdzają