Data Scientist

DONE! Deliveries nie czeka aż transformacja cyfrowa w branży stanie się standardem.

W DONE! nasze zespoły deweloperów tworzą te standardy. Piszemy autorskie aplikacje,
a Ty możesz nam pomóc uporządkować bazy, posegregować dane i zarekomendować modele
w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził/a;
polubisz zespół, a krzywa Twojego rozwoju będzie ekspotencjalna. Come&join us!

Wymagania:
  • Znajomość języków programowania Python lub R
  • Bardzo dobra znajomość statystyki w tym testów i rozkładów statystycznych
  • Znajomość algorytmów uczenia maszynowego
  • Doświadczenie w pracy ze zbiorami danych, w szczególności ich analitycznego przetwarzania
  • Znajomość technik i metod analitycznych oraz sposobów sporządzania modeli statystycznych
  • Umiejętność tworzenia predykcji i trenowania modeli
  • Praktyczna umiejętność wizualizacji danych
  • Doświadczenie pracy z SQL i bazami noSQL
  • Komunikatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy
Zakres obowiązków:
  • Praca z dużą ilością zróżnicowanych i nieuporządkowanych danych oraz przekształcanie ich na użyteczny biznesowo format
  • Czyszczenie, uzupełnianie brakujących danych i ich segmentacja w przetwarzanych zbiorach
  • Analizowanie dużych zbiorów danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na sprzedaż
  • Praca z różnorodnymi językami programowania, w tym R i Python
  • Rozwój metodyk budowy, monitorowania i interpretowalności modeli / machine learning/
  • Interpretacja biznesowa wyników modeli oraz wypracowywanie rekomendacji biznesowych – w tym tworzenie modeli cenowych
  • Komunikacja i współpraca z obszarem IT oraz biznesem
  • Tworzenie raportów, wizualizowanie danych w przystępnych dashboardach i tworzenie rekomendacji dla Managementu

Rozpocznij z nami nową podróż, DONE! wskaże Ci kierunek!

Zyskujesz od DONE!

Na początek

Umowa o pracę
lub B2B
Kompleksowy
onboarding
Samodzielne stanowisko
pełne wyzwań
Welcome Box
Prezent Powitalny

Rozwijaj się

Pakiet
szkoleń
Jasna Ścieżka
Kariery
Udział w innowacyjnych
projektach
Konkurencyjne
wynagrodzenie

Poczuj się dobrze

Wsparcie
psychologa
Liczne
benefity