Zobacz, jak rozwija się nasza kadra

Sprawdź ich osiągnięcia krok po kroku

Łukasz

Team leader


Praca w DONE! to praca pełna codziennych wyzwań. Każdy dzień jest inny i przynosi nowe doświadczenia. Swoją pracę w DONE! rozpocząłem w sierpniu 2015 roku, na stanowisku asystenta spedytora międzynarodowego. W tamtym okresie uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach, które rok później pozwoliły mi rozwinąć swoją ścieżkę kariery. 

W styczniu 2016 roku byłem już pełnoprawnym Team Leaderem. Od tamtej pory pracuję z grupą spedytorów, których liczba stopniowo się powiększa. Praca Team Leadera, to stanowisko, na którym wciąż mogę się rozwijać. Niesie ono za sobą odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale również za osoby z zespołu. Jednocześnie wsparcie całej firmy daje nam poczucie bezpieczeństwa. 

Każdy może czuć się tutaj traktowany jak Partner i jako Leaderzy, staramy się utrzymywać takie stosunki. Każdy w firmie ma perspektywę rozwoju, począwszy od Asystenta spedytora po Team Leadera, tak jak było to w moim przypadku. DONE! Deliveries nauczył mnie, że praca nie musi być tylko ciężkim obowiązkiem, ale również pasją!


Przebieg kariery

1

Assistant International Forwarder

2

International Forwarder

3

Team leader

?


powrót

Aktualne ogłoszenia

Obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji

nasze słowa potwierdzają